Кількість
|
Вартість
|
||
|
Журнальний столик – центральний елемент вітальні, який підкреслює затишок і комфорт приміщення. За ним приймають гостей, ведуть бесіди і дивляться телевізор.
Крім того, даний предмет меблів широко використовується і в комерційних цілях. Його ставлять в офісах, прийомних директорів, кімнатах очікувань в салонах краси і клініках.
Якими вони бувають
На сьогоднішній день можна знайти найрізноманітніші по дизайну і конструкції моделі. За формою вони бувають:
- Квадратними;
- Прямокутними;
- Обвальними;
- Круглими;
- Фігурними.
Кожна модель може додатково оснащуватися полицями, ящиками або розсувними механізмами для збільшення площі стільниці або перетворення на обідній стіл. Більшість з них універсальні, і підійдуть під будь-який інтер'єр. Але якщо ви хочете, щоб простір був більш функціональним пропонуємо вибирати журнальні столики, враховуючи їх конструкційні особливості:
- Для газет, журналів і книг підійде модель з ящиками та полками під стільницею;
- Для невеликих приміщень краще придбати круглий столик на тринозі або одній ніжці з підставкою;
- Якщо необхідно додатково робоче місце, варто придивитися до приставний моделі, яка має перевернуту п-подібну форму;
- Якщо вітальня виконує функцію обідньої кімнати, то самим оптимальним варіантом будуть столи-трансформери.
Завдяки широкому асортименту нашого інтернет-магазину кожен покупець зможе підібрати і купити журнальний столик, який буде повністю відповідати його смакам і вимогам. Ціна на моделі залежить від габаритів, використовуваних матеріалів, складності дизайну і виробника.
Використовувані матеріали
У нашому каталозі ви знайдете якісні журнальні столики на будь-який смак: як моделі лаконічної форми нейтрального кольору, так і неординарні варіанти з золотим декором. Найбільш часто використовуваними матеріалами є:
- МДФ і ДСП – бюджетний варіант, однак зовні дуже схожий з натуральною деревиною;
- Дерево – дорогий матеріал, який додасть приміщенню солідності;
- Метал – найчастіше використовується для виготовлення ніжок. Він стійкий до механічних пошкоджень і високих навантажень;
- Загартоване скло – додасть інтер'єру легкості і особливого шарму;
- Кераміка – матеріал, який використовується не так давно, проте встиг зарекомендувати себе серед любителів стилю хай-тек і лофт;
- Пластик/акрил – ще один бюджетний варіант, однак завдяки різноманітності кольорів він дуже популярний серед споживачів.