BESELL завжди відкриті до співпраці!

Постачальникам!

Одним з перспективних напрямків розвитку для нашої компанії є співпраця з виробниками і постачальниками меблів і декору. Ми  ретельно розглядаємо всі пропозиції, але перевагу надаємо постачальникам, які можуть запропонувати:

  • Товар високої якості, який  буде відповідати  загальному стилю компанії.
  •  Унікальний контент (фотографії з високою роздільною здатністю, опис) для розміщення інформації про товари на нашому сайті.
  • Налаштовану систему інформування про асортимент, акціїні пропозиції, складські залишки та актуальні ціни.
  • Поставки виробів у мінімальні фіксовані терміни.
  • Конкурентноспроможну ціну.
Дизайнерам!

Запрошуємо до співпраці дизайнерів та дизайн-студій з метою створення оригінальних інтер'єрних рішень. У нас Ви знайдете все, що потрібно для сучасного інтер'єру: столи, стільці, журнальні столики, м'які меблі.

Ми представляємо Вам широкий асортимент якісних, а також ексклюзивних виробів безпосередньо від українських і європейських виробників в наявності і під замовлення.

❗Ми працюємо тільки з сертифікованими виробниками, які пройшли суворий внутрішній аудит компанії. Співпрацюючи з нами Ви отримаєте надійного партнера, що знає свою справу та відповідає за виконані роботи. Якщо у Вас є цікаві ідеї оформлення інтер'єру – ми з радістю допоможемо Вам втілити їх у життя.❤

 

З усіх питань та пропозицій пишіть: info@besell.com.ua