,
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Практичні якісні стільці для конференц залу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стільці для конференц залу повинні бути красивими та респектабельними, адже клієнти часто оцінюють компанію по інтер’єру, в тому числі й по меблях. Щоб справити на клієнтів правильне враження, необхідно знати, якими повинні бути стільці для конференц-залу та, в чому полягають їх особливості.

Вимоги, що пред’являються до стільців для конференц-залу

У зв’язку зі специфікою використання до таких стільців, в порівнянні зі звичайними моделями, пред’являють ряд додаткових вимог. По-перше, вони повинні бути зносостійкими. Конференц-зал – це місце з великою прохідністю людей, які практично ніколи не ставляться дбайливо до встановлених там меблів. Тому для виготовлення стільців використовують лише міцні, зносостійкі матеріали, які відрізняються простотою в догляді. По-друге, стільці повинні витримувати великі навантаження. В іншому випадку це позначиться на їх термінові експлуатації.

Крім цього, важливою вимогою є ергономічна форма (те, наскільки зручно в ньому сидіти). Особливо це важливо на великих тренінгах, де протягом тривалого часу потрібна концентрація уваги.

Особливості

З тієї причини, що стільці для конференц-залу повинні відповідати стільком важливим вимогам, особливу увагу при їх виборі потрібно звертати на декілька особливостей.

  1. Матеріал. Стільці можуть бути пластиковими, металевими або дерев’яними (найчастіше – МДФ і ДСП) з оббивкою з ПВХ, екошкіри або різних тканин.
  2. Ніжки. У залах, де стільці будуть використовуватися лише періодично, перевагу варто віддати штабельованим моделям, які можна складати одну на одну.
  3. Висота, ширина, глибина. Ці параметри визначають те, наскільки на стільці зручно сидіти. Для конференц-залу краще вибирати високі, досить широкі та глибокі моделі.
  4. Колір. Вибір стільців за кольором буде залежати лише від загальної концепції оформлення інтер’єру.

Оскільки наш інтернет-магазин співпрацює лише з перевіреними виробниками меблів, то стільці для конференц залу, що відповідають усім вищеописаним вимогам, ви зможете купити у нас. Ми пропонуємо доступні ціни, а також допомогу від наших професійних менеджерів у виборі меблів та оформленні замовлення.

Вгору